| Crs a întrebat:

Vreau si eu exemple de make up-uri pentru scoala mai dragute si mai speciale big grin :* [si imagini daca se poate big grin ] :*

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

La scoala ar fi bine sa nu te machezi, se pot lua profele de tine.
In special profele de desen de iau cel mai mult de fetele care se machiazalaughing.
Poti opta pentru fond de ten si rimel, poate si putin fard de pleoape, dar atentie, nu in exces!
Incearca sa folosesti culori pale, machiaza-te discret!
Succes!big grin

1 răspuns:
| Crs explică:

La mine la scoala nu zice nimeni de machiaj big grin ma pot machia cum vreau eu! Si desen oricum numai fac big grin laughing tongue