| angel3 a întrebat:

Vreau si eu idei pentru a ne personaliza uniforma? aveti ceva idei?big grin
cele mai bune primesc funsitzabig grin

3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Poti sa iti pui un lant mai mare negru.
Bratari, ceas, foloseste o curea.

| Pinky_4803 a răspuns:

Michelle e o experta. Ai aici exact ceea ce cauti : http://www.youtube.com/user/michellephan?blend=1&ob=4#p/u/53/ITUynlby8mg. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Charina a răspuns:

Pai de exemplu poti sa-ti scurtezi fusta, sau sa pui tot felul de insigne pe ea, daca aveti si cravata no strange si lasa-ti bluza mai descheiata, poti purta niste cercei super-faini care sa mearga cu nuantele pantalonului/fustei. o esarfa, etc.:X bafta (oricum mi se pare o prostie sa fi obligat sa te imbraci cu ceva... fiecare are o persoanalitate care, in loc sa ia proporti, se ascunde dupa o uniforma.)