| ßobolina a întrebat:

Vreau si eu niste idei de tinute pentru scoala (cls a 6a) care pot sa le iau de la Iulius Mall. mersi

Răspuns Câştigător
| Passion_1840 a răspuns:

Poti lua niste blugi simpli. fara sclipiciuri sau paiete. etc.
o bluza de orice culoare. dar poti lua si animal print ` :-x
incaltamintea trebuie sa fie lejera. gandeste-te la cizme lungi. se poarta foarte mult.
se mai poarta si esarfele.
Sper ca am fost de ajutor! :*

1 răspuns:
| snejana_3430 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 6 a dar eu am o gramada de haine originale eu sunt fotomodel am de la paris viena spania londra c.botezatu mai multi
poti lua 1 pereche de blugi negri cu alb in carouri niste cizme mov o bluza de corp alba si un fel de rochita mini mov tongue
2 o fusta neagra in spate gri in fata jampiere negre cu roz o bluza alba si un bolero roz in picioare iti poti lua o pereche de cizme surte pana la incheieturatongue