| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Vreau si eu nume de parfumuri marca dior, versace, channel, givenchy. adica v-ati prins din astea mai scumpehappy

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

J·adore-dior,pure posion-dior,addict-dior,cristal noir-versace, dreamer-versace, nª5-channel,madmoiselle-chanel,coco-chanel,organza-givency,angek ou demon-ginvency, very iresistible-givency

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Parfumurile neaose put, de vrei numai "dihor"?

| kathgilbert a răspuns:

Eternity Calvin Klein
J'Adore Christian Dior
Play Givenchy
Beauty Calvin Klein
Womanity Thierry Mugler
Heat Beyonce
Miss Dior Dior
Miss Dior Cherrie Dior
M7 Yves Saint Laurent
Coco Mademoiselle Chanel
Obsession Calvin Klein
Poison Dior
Angel Thierry Mugler
L'Air du Temps Nina Ricci
Daisy Marc Jacobs
Love, Chloé Chloé

| BeliebersGJB a răspuns:

Amor Amor Cacharel...

| Mozart a răspuns:

1 Million paco rabanne,bvlgari,channel mademoasel,YvesSaintLauren, atraction dl lancome, iysey myake eau de iysey,
Uite si un link unde poti vedea mai multe feluri:http://www.parfumuri-de-lux.ro/