| onutzaony a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce cadou sa ii fac mamei de craciun...ca nu stiu...va rog spuneti-mi big grin macar un site big grin kiss

8 răspunsuri:
| Adolescentul a răspuns:

Buna. O felicitare in care ii vei scrie cat de mult o iubesti si o vaza ornamentale, un set de pahare, un set de cesti tongue Bafta:*Si La Multi Ani mami tale multa sanatate si fericire!

| JeSa a răspuns:

Un tablou si-un buchet de flori. Bafta, pa!

| blue_butterfly a răspuns:

O carte: Pentru o minunata mama - Editura Helen Exley - http://www.librarie.net/......E-Juliette
si un buchet de flori

| ChibiRose a răspuns:

Nu un cadou scump, ci unul simbolic. E mai important! Da-i cea facut de mana ta, astfel ii arati ca tu, nu cestile, paharele sau tablourile o iubesc si o admira.Trebuie doar sa faci ceva dulce, simplu, calduros care sa o faca sa simta ca o iubesti! O felicitare inspirata, un obiect micut facut din diferite materiale, o pictura cu o familie ce impodobeste bradul, un aranjament din flori si poate o floricica mica, in ghiveci, pottesia, parca.Asta conteza cel mai mult! Simbolistica!

| CeImbracAzi a răspuns:

Poate te ajuta ce am scris pe blogul meu legat de cadouri de Craciun pentru femei http://www.ceimbracazi.ro/idei-de-cadouri-de-craciun-pentru-femei/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-ti spun suna-ma pe nr. asta... 0764230197

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori si o felicitare facuta de tine. Bafta! sau daca nu te-ai hotarat mai am multe variante, sune aici... 0764230197

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu trebuie sa-i faci ceva facut de tine si nu cumparat cu nu prea are farmec spor la cautat