| Laura2056 a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa-i cumpar mamei mele de Craciun! Vreau niste idei dar sa nu-mi spuneti sa-i cumpar bijuterii pentru ca nu prea ii cunosc gusturile si nici haine pentru ca de obicei nu-i nimeresc marimea P.S. scuze daca am gresit categoria

8 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Un obiect util în bucătărie.

| Laura2056 explică (pentru munteanuionvictor):

Nu pot sa-i cumpar ceva util in bucatarie pentru ca e ca si cum i-as spune ca locul ei e acolo, Intelegi?

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Laura2056):

Nu prea înțeleg. M-am gândit că s-ar bucura să primească un obiect care-i poate ușura munca. Dacă nu știi ce cadou să-i faci poți să te gândești la un obiect util care i-ar plăcea.

| CuriosuRO a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Nu, un dildo este ceva pentru sex sa il bagi in fund

| Laura2056 explică (pentru CuriosuRO):

Hai sa mori tu! Si eu ce am zis?!

| CuriosuRO a răspuns:

De ce ai pus asta la dragoste si se#? cumpara-i un DILDO daca nu stii ce e ala cauta pe google pozehappy

| Laura2056 explică (pentru CuriosuRO):

Pentru ca nu am st out in ce categorie sa-l pun. Am mentionat!:,, SCUZE DACA AM GRESIT CATEGORIA!" Si daca tot suntem la categoria dragoste si sex, cumparati tu un DILDO si bagati-l in *** ca oricum va fi singurul lucru care va intra vreodata in zona aia

| Laura2056 explică (pentru CuriosuRO):

Virgin de 12 ani... vezi ca poate iti dau raport