| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca niste cizme pana la genunchi m-ar face mica din moment ce am 1 65. si as vrea sa mai stiu daca toamna se mai poarta blugii gri deschisi... multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| hannibal a răspuns:

Intradevar cizmele lungi pana la gtenunchi iti face piciorul mai pic, la blugi se poarta orice din cate stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poarta si cred ca te-ar avantaja cizmele

| shiret a răspuns:

Nu pune cizmele lungi pana la genunchi pe tine. Te vor face sa pari si mai micuta. Blugii se poarta oricad, oricum, oriunde, oricat. Adica nu se demodeaza. Cu aia gri deschisi sa ai grija sa nu se pateze.