| Tabii. a întrebat:

Iarna se poarta blugii deschisi la culoare?happy

15 răspunsuri:
| G a răspuns:

Deschisi la culoare da, dar nu albi. aia albi nu contrasteaza cu zapada si te cam "sterg" din peisaj.

| Derye a răspuns:

De ce nu?
Vara se poarta pentru culorile inchise atrag caldura...deci e si mai bine iarna, hihi

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
sa stii ca dahee hee
eu in iarna asta am vazut o fata cu niste blugi albilaughing se asorta cu zapada.
si niste cizme negre.
deci se poarta poti purta linistitahappy

| mgtow a răspuns:

Daca se poarta deschisi la culoare ingheti mai bine foloseste mai de inchis la culoarewinking

| smaranditza a răspuns:

De ce nu? in orice anotimp eu zic ca trebuie sa porti ce iti place, ce iti sta bine, asa ca daca vrei blugi deschisi la culoare, asta porti!
punct!

| aangelia a răspuns:

Orice dorestilaughing
eu port inchisi cu niste petehappy
iarna asta vreau sa mi iau gri... :d
sau albastru deschis

| Doddel a răspuns:

Nu conteaza, porti ce-ti place
se poarta toate felurile stai linistita

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Vreu fundita faibig grin:d.ca dau si eu:X:Xlove struck

| Georgii a răspuns:

Nu neaparat;)
Eu de obicei port ceva in care ma simt bine
am sh blugi deschisi sh inchisi;)

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&tx=89&ty=84

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0

FUNDAA?

| RAY a răspuns:

Nu,ca o sa îți fie frig, mai închis tine de căldură, eu ador bleumarin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu? Restul depinde de moda si de personalitate.;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te incalzesti iti iei culori inchise pe tine pentru a atrage caldura...vara e de preferinta sa porti culori deschise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

| albinuta17 a răspuns:

Da