| Ionelarebela a întrebat:

Vreau si eu site sa vad online brosura avon campania 7

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Uite aici campania 7 online si este si campania 8
http://produse-avon.blogspot.com/search/label/Campanie%207%2F2010

10 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Nu se poate draguta! happy

| ancaid a răspuns:

Www.avoncosmetics.ro
id ancasimanu@yahoo.com dc esti interesata sa te inscrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa devina reprezentant AVON?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.claudia09avon.eu - poti sa vezi brosura online sau poti sa o descarci in format pdf

| Laura B. a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa o gasesti deoarece brosura 6 e pana in 5 mai! Eventual ai putea mai astepta putin. Cu ce pot sa te ajut e doar brosura 6. Imi pare rau! :(

http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page

| e-avon.ro a răspuns:

Http://www.e-avon.ro dar apare pe 6 mai;)

| avonone a răspuns:

Www.avonOne.eu aici ai catalogu daca te mai pot ajuta cu ceva gasesti nr meu de tel si id de mess

| avon_5186 a răspuns:

Http://avon-romania-inscrieri.wgz.ro intra la "catalog" vei gasi brosura 7. Pup si bafta!