| zuzuliana a întrebat:

Vreau un program de modificat poze, sa-ti faca tenul perfect. Unul cat mai profesional, de descarcat de pe net gratis sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sa-mi ziceti. big grin :-P

Răspuns Câştigător
| serban a răspuns:

Dupa cum spunea si marverde, faptul ca programul este profesional nu garanteaza rezultate profesionale :-). Mai e nevoie si de un profesionist care sa-l opereze.
In ceea ce priveste obtinerea programului, "profesional" si "gratis" sunt aproape intotdeauna in contradictie.
Ca sa raspund totusi la intrebare, Adobe Photoshop este standardul in editare foto, dar nu este gratis. Poti insa sa downloadezi o versiune trial de 30 zile de pe situl Adobe
https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&loc=en

In 30 de zile ai tot timpul sa-ti editezi pozele;-)

257 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ios cel mai dragut asa ca n-am nevoie de modificari big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce?//

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu scuze. vreau asta sa aflu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun si eu vreau si nu gasescsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uite intra aici www.taaz.com ee super soperr itit face un tennn fabuloss :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu macar nu stiu cum se numeste programa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpluuuuuhee hee scrie pe google: dowload photo editor si te descuri tu mai inkolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face smoother ...cauta pe google...si iti reface tenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga laughing zuzulianalaughing mai cauta ca o sa gasesti iti slun foarte sigur daca nu ay gasyt inseamna ca nu styy sa kauti programe de modificat poze sorry da eu nu iti spun niky un program am mult de skrys ca sunt multe programe asa ca bye laughing zuzulianalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Potzi descarca de pe hi5 un program de modificat poze happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum spunea si marverde, faptul ca programul este profesional nu garanteaza rezultate profesionale :-). Mai e nevoie si de un profesionist care sa-l opereze.

In ceea ce priveste obtinerea programului, "profesional" si "gratis" sunt aproape intotdeauna in contradictie.

Ca sa raspund totusi la intrebare, Adobe Photoshop este standardul in editare foto, dar nu este gratis. Poti insa sa downloadezi o versiune trial de 30 zile de pe situl Adobe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taaz.com/makeover.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bun photoinstrument dar nu pot sa salvez poze ca zice sa ma inregistrez sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program pe net.Nu poti sa il descarci in calculator.Trebuie sa iti faci cont.Se numeste tazz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe photofunia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi id tau am descoperit eu un program si iti face cosurile invizibile si nu este greu de folosit pentru ca te invata ei cum sa il folosestihappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu photoschape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu unu
photo instrument:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzulina imi pare rau as fi vrut sa te ajut dar nu gasesc nici eu ...caut de mult dar degeaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Photo Editor... mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un program.care sper sa te ajutewinking
Photo Instrument.iti arata si video cum sa faci:tenul, ochii, buzele.sa fi mai slab/a, mai inalta etc.si il poti lua si gratis de pe net. daca scrii ep google "download photo instrument". sper ca ti-am fost de ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca photoinstrument... e ca lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mha ai figury deja.laughingde unde vrei asa...program.sau ce esti prea urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoInstrumen e bun si iti face tenul perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar trebui si mie un program de ala. dar nu stiu un nume... daca stiti voi macar un nume contactati-ma va rog pe rappers.sepkon@yahoo.com. Va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey eu iti zc toate programele care le am eu. poate iti vor fi de folos... photo brush, photo scape, picasa, photo intrument, gimp shop, paint.net,photo shine[asta e pentru rame], dream light, si cam atat... dar eu mai folosesc si online www.pizap.com te popic.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu melife26.iti dau eu program sa-ti modifice tenul`.