| rrrrr a întrebat:

Vreau si eu un program de modificat poze gratis
Frumos care sa infrumusete la fataa sa scriii frumoss
plsssss
de descarcat gratiss
FUNDA!

6 răspunsuri:
| Tzupy a răspuns:

Poti descarca PHOTO SCAPE sau iti poti edita pozele online gratis cu PHOTO SHOP! ( sper ca ti-am fost de ajutor )

| andypandy_2709 a răspuns:

Www.picnik.ro
www.pizap.ro dar poti si online vrek, oricum primul e mai bun, funda?

| Noname4love a răspuns:

Www.picnik.com.e super tare. si dureaza un minut sa-ti faci cont... fundita?

| LolaGreen a răspuns:

Pai...poti scrie pe google magic photo editor download free (dar cred ca este versiune trial) sau photoshop download free, photoscape download free.

| NinelGuevara a răspuns:

PAi cel mai bun sa ''infrumusete'' este photoinstrument happy
Iar pentru ''scris frumos'' iti recomand pizap happy
bafta ^^

| AnaMaria69 a răspuns:

Sunt multe programe dar photo scape e mai bun