| zuzuliana a întrebat:

Vreau un program de modificat poze, sa-ti faca tenul perfect. Unul cat mai profesional, de descarcat de pe net gratis sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sa-mi ziceti. big grin :-P

Răspuns Câştigător
| serban a răspuns:

Dupa cum spunea si marverde, faptul ca programul este profesional nu garanteaza rezultate profesionale :-). Mai e nevoie si de un profesionist care sa-l opereze.
In ceea ce priveste obtinerea programului, "profesional" si "gratis" sunt aproape intotdeauna in contradictie.
Ca sa raspund totusi la intrebare, Adobe Photoshop este standardul in editare foto, dar nu este gratis. Poti insa sa downloadezi o versiune trial de 30 zile de pe situl Adobe
https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&loc=en

In 30 de zile ai tot timpul sa-ti editezi pozele;-)

257 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com iti faci cont acolo

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstruments dar e foarte comlicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program e photoshop dar nu e gratis dar e si performant dar un alt program e photo editor si poti sa iti faci fata fara inperfectionimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc photoinstrument e fte bun si nu numai ca face doar tenul dar te poti si machia, slabi, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ce faci eu nu am cum sa ti dau acest program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are sa-mi dea program de moifikat tenul?:C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti orice problema o puteti rezolva la http://infopisi.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te drecu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshine.photoscape...eu le am pe astea 2 si sunt super.modific cum vreau ce vreau... ti le recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde iau un program de modificat poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca GIMP 2. 68! Un fel de Photoshop gratuit! si mai usor de folosit : http://uploading.com/files/c6c9dbf2/gimp-2.6.8-i686-setup.exe/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am esri op proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut dar nu l-am gasit daca il ai mil dai si mei monik_frumusik9737 adresa unde ma gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta photo editor sau foto make up editor sunt cele mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paint.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau euu numai lasa-mi id al meu este gabi_99sweet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate dc nu vreti voi sa va lasati fata asa si sa nu o modificati? nu stiu e trba voastra dar mai bine cand iti zice un baiat sa ii dai o poza cu tine sa te vada... mai bine sa ii dati o poza cu fata voastra adevarata decat cea modificata
nu stiu asta e paperea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.photo editor...photo make up editor...photo instrumental oo gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau da nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrument... ii super :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu.programu':d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand Photoscapetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am programu asta PhotoEditor:X:X:X... ii foarte interesant...incearca-l:*