| Ben1234 a întrebat:

1) Ca sa împarti ziare trebuie sa te duci la supermarketul respectiv?
2) Cam cat se câștigă din impartitul ziarelor? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Standt a răspuns:

Ziare sau reclamele magazinelor?
Da, mergi la ei si spui ca vrei sa faci asta.
Castigul este in functie de cate distribui. Un batranel mi-a spus o suma frumusica, dar distribuia pentru vreo 3 magazine. Si treaba asta o faci de dimineata pana seara, ca reclamele trebuie sa ajunga la clienti inainte de a incepe perioada cu oferte sau marfa noua. Nu e chiar usor. Dar daca ai timp si faci fata sa mergi pe jos toata ziua, incearca.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

1.da
2.probabil mai putin de salariul minim pe economie in conditiile in care nu faci asta 8 ore pe zi