| Vectra1 a întrebat:

A terminat cineva Scoala de subofiteri de politie Campina? Cum vi s-a parut? Este bine dupa ce termini scoala, vorbind de program, salariu, timp, riscuri?

1 răspuns:
| DanyDav a răspuns:

Din pacate eu nu iti pot da raspunsul pentru ca abia sunt la liceu, dar chiar sunt curios ce te atrage la o astfel de cariera, personal mi se pare destul de limitata.
In schimb am prieteni care au terminat sunt ofteri de politie si cei mai destepti nu par asa de incantati de ceia ce au facut, ba chiar unul vrea sa o ia de la capat cu dreptul, vrea sa devina avocat.