| marius_8727 a întrebat:

Academia Tehnica Militara, sau Academia Fortelor Terestre. Pe care sa o aleg, si de ce?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Academia Tehnica Militara =ofițer ( adică idiot care urlă ) și inginer
Academia Fortelor Terestre == idiot care urlă la soldați
Dar nu poți să dai la medicină -pe vremuri era și medicină militară-, sau la politehnică că oricum nu te ajută teribil fizicul că nu ai făcut suficientă gimnastică și suficient sport!

Răspuns utilizator avertizat
| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Buna Adrian!
Eu te sfatuiesc sa alegi Academia fortelor terestre deoarece e mult mai usor.Asa mi se pare mie. Depinde care iti place tie mai mult.Succes sa intri la care vreiwinking

| yoyo_1988 a răspuns:

Ce crezi tu ca ti se potriveste.