| ballistic a întrebat:

ADMITERE POLITIE CAMPINA! Salut, daca am picat la psihologic in sesiunea aceasta la Sc de Agenti de Politie V. Lascar, Campina, exista sansa ca sa nu pot sa mai dau in sesiunea urmatoare. Avizul psihologic e valabil 6 luni. Incerc sa spun daca sesiunea din anul urmator poate sa se dea mai devreme de 6 luni sau este cam standard ca timpul dintre sesiunile de admitere sa fie din 6 in 6 luni, ca sa poata sa dea si cei care au picat in sesiunea trecuta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca ai vreo sansa, ca doar nu iti creste inteligenta si nu ti se schimba comportamnetul atat de mult in urmatoarele 6 luni, incat sa treci de testul psihologic.
Poate este mai indicat sa te orientezi spre o altfel de munca, care nu cere teste psihologice.