| alittlestar a întrebat:

Am 14 ani cam ce inaltime mi-ar trebui ca sa reusesc sa-mi realizez o cariera in modeling?

12 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Pentru a ajunge pe podium este nevoie de aspect placut, linie corporala subtire pentru prezentari, inaltime de 1, 73-1, 74.
Succes!

| daniDeeDee a răspuns:

1. 70, perfect. happy

cat ai? happy

| daniDeeDee a răspuns:

Nu numai inaltimea conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1metru 90

| d33a a răspuns:

Eu stiam ca daca nu ai peste 1. 75 nu ai ce cauta pe podium, dar poti fi fotomodel daca arati bine happy

| ☼loli☼ a răspuns:

Acum, in jur de 1, 60-1, 65 cred... dar stiu sigur ca daca la 20 de ani nu ajungi la 1, 70-1, 75 nu prea te accepta nimeni. Succes happy Apropo daca vrei sa cresti in inaltime apuca-te de un sport si nu fuma sau nu te duce la sala.

| Ally a răspuns:

Nu prea ma pricep la asa ceva!

| poofy a răspuns:

Cam 1, 60-65 si sa nu fumezi sau sa mananci foarte mult!

| alittlestar explică:

Pai eu am 1, 61

| alittlestar explică:

Normal ca nu numai inaltimea conteaza stiu asta dar in rest sunt in regula!

| propan3 a răspuns:

1, 70 minim din cate stiu...

| marinutza_6004 a răspuns:

Tot la fel