| XxKAMELIAxX a întrebat:

daca nu ii scot capusa motanului(capusa fiind la gat)..se poate intampla ceva?
Daca nu i-o scot, poate muri motanul sau are sanse(cat%?) sa traiasca?

4 răspunsuri:
| g3c3piciu3 a răspuns:

Trebuie socoasa urgent, deoarece risca sa moara, sau poate sa ii cada prin casa, si asa o poate lua un membru de-al familieisi crede-ma nu vrei...eu 11 luni am facut tratament,pentru ca la fel am luat si eu o capusa,si dupa doua zile mi se facuse rau,,,am stat internat, am fost la scoala de am dat teza cu capusa(in cap) si catre casa din greseala am descoperit-o crezand ca am guma de mestecat in par...dar cand tata s-a uitat mai bine, aveam ditamai capusa acolo, era mai mare ca unghia lu' tata,, si imediat am fost la urgenta din nou,, si le-am spus ca am gasit o capusa in cap..si le-am dus si dovada,,, si uite asa eu am stat internat cu alt tratament, si alt diacnostic,,(la contagiosi) pentru ca capusa aia imi varsase venin(boala lyme)..si uite asa am fost la medic din 2-3 luni pentru control si alte medicamente(foarte scumpe)

| XxKAMELIAxX explică (pentru g3c3piciu3):

Multumesc mult.
Imi pare rau pentru ce ai povestit mai sus ^.^ _ - _

| g3c3piciu3 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

happy asta e, ma bucur ca acum sunt bine happyhappyhappy

| XxKAMELIAxX explică (pentru g3c3piciu3):

winking Ma bucur ca esti bine!
Si ca sa-ti dau si o veste buna.i-am scos motanului capusa happy