| blaa01 a întrebat:

Am si eu o intrebare
.care este faza cu cazarea in academia de politie din Bucuresti? Stai toti anii acolo sau dac a esti din Buc. poti sta acasa

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cei din Bucuresti pot sta acasa, daca cererea le este aprobata de conducerea Academiei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un fel de camin. Adica dai cam 400 lei / pe luna si stai anii de facultate acolo, ca sa nu faci naveta in fiecare zi de la Ploiesti deexemplu. daca esti din Bucuresti, preferabil ar fi sa stai sa dormi acasa si sa mergi la cursuri. Succes!