| SebastianStefan a întrebat:

Esti obligat sa stai in caminul de la Academia de Politie A.I.Cuza Bucuresti?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bineinteles. Ca la armata. Ce credeai ca vii acasa sau sa pleci in club cand vrei tu?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, esti obligat.
la Academia Militara si cea de Politie esti obligat sa stai in caminele respective, sa mananci la cantina comuna, sa te speli la dusurile comune, conform unui program strict, militaresc.
Iesirile din unitate sunt date numai pe baza de permisie de la comandantul tau si numai daca ai comportment bun.