| MihocBogdan a întrebat:

Salut, as avea o intrebare. In cazul in care esti admis la "Academia de Politie" A. I. Cuza din Bucuresti, este obligatoriu, pe timpul facultatii sa locuiesti in caminele lor studentesti?
Sau poti sa stai si in chirie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice facultate militara are regim militar si in consecinta locuiesti in caminele lor. In armata si politie este important sa fii aflat la timp. Este o viata de privatiuni si idiotii se mira apoi de ce au salariile si pensiile mari.