| baiatuucupizzza a întrebat:

Am un router de la click net si nu stiu cum sa il gasesc pe laptop am nevoie de un driver network controller un de ilpot gasi?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il gasesti usor daca laptop-ul are modem wireless incorporat. Conecteaza router-ul la priza si la internet si apoi incearca asa:
Start/Control Panel/Network Connections/Create a new Connection si iti intra o fereastra de instalare New Connection Wizard unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!