| katakehatzuno a întrebat:

As vrea sa stiu daca "Cariba Heine" este sirena intr-adevar

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Scumpete ai revenit? Chiar ma intrebam cand o sa ne mai spui noutati despre sirenele de la tv...hee hee

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cariba Heine nu este sirena si nici una dintre ele nu sunt sirene ele poarta costume laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DOAMNE! Deci am citit toate raspunsurile si pur si simplu nu-mi venea sa cred ce puteau sa scrie unii:EU AM COADA; EU CRED IN SIRENE si etc...deco lool bine inteles ca nu exista sirene ele au doar niste costume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! ea e sirena doar in serialul h2o adauga apa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este poarta toate fetele costume. Nu ar mai putea exista din cauza piratilor iar ele iau ucis ca ei sa nu spuna adevarul asa cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca vrei sa te uiti pe video de la filmarea din platou ai sa vezi au doar costume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este! Are o coada de sirena falsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt cu adevarat sirene!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca cozile sunt facute am vazut pe youtube am scris serenele h2o

| momosetemik a răspuns:

Da, si eu sunt un extraterestru venit de pe Marte. laughing

| ralukutza_6493 a răspuns:

Nu nu este

| DeRk01 a răspuns:

Forever alone happy

| ingerash_9409 a răspuns:

Eu cred ca cariba heine nu e sirena e doar un film