| anonim_4396 a întrebat:

CARIBA HEINE VORBESTE SI ROMANA? CARE ESTE IDul EI?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hello my name Cariba Heine si da vorbesc si romana id meu este cariba_heine

20 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Nu as crede ca [,] Cariba Heine vorbeste romana iar in le gatura cu id'ul ei nu am cu ce sa te ajut pentru ca sunt multe persoane care se dau drept ea.happy

| fluturas a răspuns:

Nu cred ca vorbeste romana si idul ei greu de aflatwinking nu cred ca il poti gasi pe net pentru ca nu stiu daca si-ar pune ea idul pe vreun site si o pagina personala de'a ei nu stiuwinking si korect multi se dau drept ea kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat.si ai drep[tate ramona cineva poate sa se dea drept ea.
:-|.mrg e ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EU AM VB CU EA SI E FFF DRAGUTZA AM ID EI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU CRED CA ESTI CARIBA HEINE DAR DA ESTE ID-UL CARIBEI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noooooop da vb italiana si franceza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa va spun ceva...Cariba Heine (Rikki) traieste in Sydney Australia...de unde sa vorbeasca ea romana? de mult caut e`mailu`ei... dar degeaba...nu e public... poate e pe o pagina personala a ei. daca are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cariba_heine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma ckeama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iulia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu vb romana pentru ca este americana si acum are 21 de ani si s-a mutat in Australia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cariba was born in South Africa on October 1st, 1988 and moved to Australia in 1991. Sursa Australian television. Iar id-ul ei este confidential, si romana sigur nu vorbeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ariba Heine (n. 1 octombrie 1988, Africa de Sud) este o actriţă australiancă, cel mai bine cunoscută interpretând rolul lui Rikki Chadwick în serialul H2O - Adaugă apă. O interpretează şi pe Bridget Caruso, în seria a treia a serialului Blue Water High.
ariba s-a nascut în Africa de Sud, la 1 octombrie 1988. O diferenţă de patru ani faţă de rolul său actual! Are 1m66 si 54 Kg.
[modifică] Dansul
Rikki Chadwick

Rolul lui Rikki din serialul H2O - Adaugă apă a fost un vis împlinit pentru Cariba. În serial, ea poate fierbe apa, poate aduce fulgere şi poate da foc obiectelor. Iubitul ei fiind Zane Bennet (Burgees Abernethy). De asemenea, alături de Cleo (Phoebe Tonkin) şi Emma (Claire Holt) este o sirenă. Acest rol i-a adus foarte mult succes.Cariba se gandeste ca singurul lucru rau din H2O sunt cozile de sirena. Rikki locuieste cu tatal stau in niste rulote inchiriate si nu are prea multi bani.Este nebunatica grupului si tot timpul gata sa inoate. Legături externe

* Cariba Heine la Internet Movie Database
* Cariba Heine la Australian Television
* Wallpaper Rikki

[ascunde]
v • d • m
H2O - Adaugă apă
Personaje

Bella Roberts · Cleo Sertori · Charlotte Wastford · Emma Gilbert · Lewis McCartney · Rikki Chadwick · Zane Bennet · Will Davis · Altele
Actori

Angus McLaren · Brittany Byrnes · Burgees Abernethy · Cariba Heine · Claire Holt · Christine Amor · Cleo Massey · Craig Horner · Indiana Evans · Phoebe Tonkin
Episoade

Schimbarea · Controlaţi-vă · Codul Gracie · Bătălia Finală · Deşteptarea · Altele
Melodii

No Ordinary Girl · Another Now · Somebody Out There · Where We Belong · Altele
Filme

H2O - Adaugă Apă (film) · Trilogia H2O · H2O - Apoi Au fost 4 · H2O - Adaugă Apă 3
bhai daca ea traieste in Australia! ce drk sunteti dusi cu capu?rolling on the floorcel mult vorbeste franceza.si nu vei face rost de idul ei, crezi ca vedetele lasa asemenea chestii importante la voia inamplarii?rolling on the floorar insemna sa fie bombardate de fanirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat si cine a sris nici nu stie cum sa scrie in engleza eu ma numesc.laughing)))))rolling on the floor)))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu vorbeste romana este australianca si idul ei nu se stie care e pentru nu si la pus pe net ce spun paparazzi nu e in tot de auna adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa facem sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu credd

| METALL2000 a răspuns:

Hai nu va mai chinuiti sa ii explicati din moment ce a dat funda cuiva care a spus o propozitie in engleza care nici paia nu a scris-o bine si i-a dat un id fals laughinglaughinglaughinglaughing si in plus cred ca acea persoana facea misto de tine si eu pot sa spun in engleza cum ma cheama si sa dau un id fals, te sfatuiesc sa nu mai fi asa credulawinking

| raul_1089 a răspuns:

NU CRED CA VORBESTE ROMANA SI CU ID-UL EI IL GASESTI PE SITE-URI DACA II DAC NUI NUL LUA DE LA ALTI CA MINT