| sssss a întrebat:

Cum isi face Cariba Heine(Rikki din H2O)parul...asa ondulat? Ce produse foloseste?

9 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Cred ca are par ondulat natural
hee hee

| traficanta a răspuns:

Ti se pare ca sunt mama omida? De unde sa stiu? Poate asa`l are ea:-J

| Bacteriuță a răspuns:

Asa il are tongue. nu arata a par pus pe ondulator sau bigudiuri, si nici impeltit nu e pentru ca parul impletit nu dureaza asa mult nici cu fixativ, se lasa tongue.
deci ar trebui sa fie de la Mama Natura cu el asa tongue

| ForbiddenLove a răspuns:

Intreab-o! get a life

| NiceBaby a răspuns:

E superb.Si eu mi-am facut de citeva ori.Am mers la salon pentru asta.Se poate si acasa dar nu stiam ce materiale sa folosesc.

| # Soranna :x a răspuns:

#`laughing
Asta e parul ei naturaL.presupun`
happy

Ce intrebarii`...oh go on

| Andruta a răspuns:

Nu cred ca isi face ceva.asa e el. asa il am si eu, fara produse. mie nu`mi place asa de undulat. oricum nu face nimic asa e el natural

| ada_8083 a răspuns:

rolling on the floor poate face ca mine apa si sampon rolling on the floor si sa vezii e par crett amm :O:O:O

| diana_4908 a răspuns:

Daca esti curioasa du-te si intreab-olaughing
Nu cred ca vei afla big grin