| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Funda cui imi da cele mai multe informatii despre cariba heine!

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Cariba Heine (n. 1 octombrie 1988, Africa de Sud) este o actriţă australiancă, cel mai bine cunoscută interpretând rolul lui Rikki Chadwick în serialul H2O - Adaugă apă. O interpretează şi pe Bridget Caruso, în seria a treia a serialului Blue Water High.
Cariba s-a nascut în Africa de Sud, la 1 octombrie 1988. O diferenţă de patru ani faţă de rolul său actual! Are 1m66 si 54 Kg.
Rikki Chadwick

Rolul lui Rikki din serialul H2O - Adaugă apă a fost un vis împlinit pentru Cariba. În serial, ea poate fierbe apa, poate aduce fulgere şi poate da foc obiectelor. Iubitul ei fiind Zane Bennet (Burgees Abernethy). De asemenea, alături de Cleo (Phoebe Tonkin) şi Emma (Claire Holt) este o sirenă. Acest rol i-a adus foarte mult succes.Cariba se gandeste ca singurul lucru rau din H2O sunt cozile de sirena. Rikki locuieste cu tatal stau in niste rulote inchiriate si nu are prea multi bani.Este nebunatica grupului si tot timpul gata sa inoate.
Nume real: Cariba Eliza Heine
Alias: Cari
Data nasterii: 01 Octombrie 1988 (21 ani)
Zodia: Balanta
Locul nasterii: Bloemfontein, Africa de Sud
Status marital: necasatorit
Mama: Samanda Heine
Tatal: Gather Heine
Frati: Michel Heine
Animale: un caine pe nume Puffy
Inaltime: 1, 66m
Greutate: 54kg
Culoarea ochilor: albastri
Culoarea parului: blond
Hobby-uri: cititul, actoria, inotul, dansul
Cariba Heine s-a nascut la 1 octombrie 1988 in Africa de Sud. In anul 1991 s-a mutat in Australia.
Joaca in productia australiana "H2O", ce se difuzeaza pe Jetix, precum si in seria a treia a serialului australian "Blue Water High".
Este pasionata de actorie si dans. A fost cea mai tanara dansatoare la Stargazers Convention din Sydney, Australia.

Isi doreste sa devina o dansatoare profesionista; in liceu se antrena cate 25 de ore pe saptamana. A inceput sa danseze la varsta de 8 ani la studoiul de dans al mamei sale. Atat mama ei cat si fratele ei sunt dansatori.
Bafta,
Ashley

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Nume real: Cariba Eliza Heine
Alias: Cari
Data nasterii: 01 Octombrie 1988 (21 ani)
Zodia: Balanta
Locul nasterii: Bloemfontein, Africa de Sud
Status marital: necasatorit
Mama: Samanda Heine
Tatal: Gather Heine
Frati: Michel Heine
Animale: un caine pe nume Puffy
Inaltime: 1, 66m
Greutate: 54kg
Culoarea ochilor: albastri
Culoarea parului: blond
Hobby-uri: cititul, actoria, inotul, dansul

Cariba Heine s-a nascut la 1 octombrie 1988 in Africa de Sud. In anul 1991 s-a mutat in Australia.
Joaca in productia australiana "H2O", ce se difuzeaza pe Jetix, precum si in seria a treia a serialului australian "Blue Water High".
Este pasionata de actorie si dans. A fost cea mai tanara dansatoare la Stargazers Convention din Sydney, Australia.

Isi doreste sa devina o dansatoare profesionista; in liceu se antrena cate 25 de ore pe saptamana. A inceput sa danseze la varsta de 8 ani la studoiul de dans al mamei sale. Atat mama ei cat si fratele ei sunt dansatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi da' ce inseamna sa dau funda zi-mi si mie pe id timeea.paraschiv
oricum nume real :cariba heine varsta:21 de ani zodia : balanta este VERISOARA MEA DE GRADUL 2 ma numesc timeea kenvelo si am 13 ani mai multe informatii pe adresa mea de meil:timeea.paraschiv estdaca si mai sus laughing te pup! :* sper ca ti'am fost de ajutor rolling on the floor
paaaa! :X! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 21 de ani e balanta atata stiu love struck!