| Ella_6945 a întrebat:

Aveti idee care este salariul unui psiholog? Dar al unui jurnalist?

2 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

De psiholog nu prea stiu. de jurnalist cel putin la inceput ( a celor fara exp) este de 1100 lei iar fara studii sitotusi activeaza in domeniu salariul e de 400-600 lei (cunosc persoane in cauza)

| DyDyEu a răspuns:

Psihologii: 900-950 lei/luna (dar studiile pentru a ajunge asa ceva costa)
Jurnalistii: 1200-1300 lei/luna
(La ambele este salariul dupa ce ai lucrat 3-4 ani in acest domeniu, la inceput poate fi chiar de 700-720 lei/luna, dar aceste slujbe sunt frumoase si merita). fundita? big grin