| Tailraa a întrebat:

Bun TPU. Credeți că sunt un elev Bun? Am 2 de 10 la religie, 7 la istorie, 8 la matematică, 10 educație plastica, 10 la sport, 6 la română, 6 la germană, 10 la educație tehnologică, şi 10 la opțional.Sunt în clasa a 5-a.

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Esti printre eihappy. Axeaza-te pe ce iti place, ce te atrage si ce ai vrea sa urmezi in viata si da tot ce ai mai bun, munceste din greu. La restul te poti multumi si cu nota de trecere oricum nu te vor ajuta la nimic. Eu in liceu cand luam 6 era sarbatoare laughing, dar n-am ramas nici corigent, nici repetent. Munceste din greu pentru ceea ce te atrage si ai vrea sa urmezi in viata, restul' nu-s importante.

| CEACARESTIETOTUL a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu esti un elev bun. Daca vrei sa treci clasa punete pe treaba mai rapid daca nu vrei sa repeti anul scolar

| CEACARESTIETOTUL a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu esti un elev bun. Daca vrei sa treci clasa punete pe treaba mai rapid