| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna am 14 ani si vreau sa stiu ce profil de liceu trebuie sa urmez pentru a deveni bucatar, la acest profil de care imi spune-ti la ce materii se da bacul?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Deci si eu sunt la fel. Sunt la liceu economic si pe turism si alimentatie de aici poti iesi bucatar pentru ca o sa faci practica bine in clasa a 9-a nu o sa fie cine stie ce mai mult portofolii dosare etc. din clasa a 10-a incepe ce e mai frumoswinking depinde de liceu spre norocul meu eu am prins sa fac practica la hotelul Hilton (Bucuresti). Si acolo o sa ma invarta si la bucatarie si la ospatarie, dar mai mult ma duc si eu pe partea de bucatarie. Daca vrei mai mule detalii zi-mi ca esti din Bucuresti si te ajut eu sa iti cauti liceuwinking.

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Profilul de bucatar ospatar!

| fluture156 a răspuns:

Oricare profil... care iti e tie mai usor. happy