| Elena35362 a întrebat:

am auzit de Facultatea de Comunicare si Relatii Publice
, dar in schimb nu stiu ce meserii poti avea in domeniul acesta. Daca stiti ajutati-ma cu un raspuns big grin. MUltumesc :* FUNDA

Răspuns Câştigător
| DjCristian a răspuns:

Poti activa intr-o profesie de comunicator (specialist în relaţii publice, PR manager sau consilier de imagine, jurnalist) cu aceasta facultate.

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

99% din cazuri ajung sa aiba o cariera faina in profesia de intrebator profesionist "doriti si cartofi prajiti la comanda dumneavoastra?" la McDonalds.