| Teodora_Elizabeth_1998 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru mămicile care stau acasa cu copii, cu ce va mai ocupati pentru un venit suplimentar?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Impletit, crosetat, brodat, facut hainute pentru copii, rochite, caciulite, costumase, pantofiori etc.

| Freya1 a răspuns:

Eu nu am copii, dar sunt caznica momentan și îți spun sincer ca nu prea ai cum sa îți faci un venit suplimentar.
Poti încerca totuși cu reclamele astea pe internet la tot felul de produse, sau sa postezi chestii pe internet, sa faci live-uri.Dar nu prea ai ce sa faci în rest, ca acum sunt foarte multe "mini afaceri" de care nu prea mai ai loc.