| Yoyo222 a întrebat:

Buna, am o mare nelamurie, ma pot muta de la universitatea Titu Maiorescu facultatea de informatica la finante banci, contabilitate si informatica de gestiune? Am intrebat la secretariat daca ma pot muta la facultatea de psihologie sau de drept din cadrul aceleeasi facultati si a spus ca nu, ca nu e acelasi profil si apoi am intrebat iar de facultatea de mai sus pe care v-am mentionat-o si mi-a spus iar nu insa eu zic ca au legatura informatica cu facultatea finante banci, contabilitate si informatica de gestiune. Adica are si mate si info. Acum voi ce ziceti, da-ti-mi un sfat va rog. Va rog sa raspunda numai cei ce stiu si chiar ma pot ajuta cu un sfat! Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu te poti muta, deoarece facultatea nu-i precum scoala generala sau liceul.
Aici nu functioneaza transferul de la o facultate la alta.
In vara, sustii examen de admitere la acea facultate si daca intri, atunci esti student anul 1, la acea facultate.