| IoanaIonuca a întrebat:

Ce profil sa aleg dintre Finante-banci si Contabilitate si informatica de gestiune?

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare!"Ce? Eu facultate? Neah".Pe piata muncii se cauta multi tineri gata scosi din facultate.Insa nu doar asta dar si gata pregatiti si experimentati...Ce ne este noua cel mai greu este sa ne alegem optiunile facultative.Te-as sfatui sa pui prima optiune pe fisa de inscriere Contabilitate si informatica de gestiune si a doua Finante-banci.Doamne de 40 de ani la banci vezi in fiecare zi, dar ce zici de o contabila frumoasa de 24 de ani cu master la o firma multinationala? Hah? Decizia iti apartine! Meriti"a doua sansa"