| NimeniAlta123456 a întrebat:

Buna, am terminat clasa a 12-a pe profil mecanic matematica M2 si vreau sa dau la o Facultate din Pitesti. Insa sunt indecisa, Facultatea de Contabilitate și informatica de gestiune sau finanțe și bănci? As vrea sa stiu daca merita sau nu sa fac una din aceste facultati. Si de ce?
Multumesc!

1 răspuns:
| Catalin77945 a răspuns:

Depinde ce iti place tie in mod deosebit, adica degeaba te duci la facultate daca nu o sa iti placa de la bun inceput ce vei face acolo, depinde de preferintele tale.