| Mozurov a întrebat:

Anul viitor doresc sa dau la Academia Fortelor Terestre "Nicolae Balcescu". Daca port ochelari (am dioptria de - 1, 75 la ambii ochi) ma poate declara inapt?

Răspuns Câştigător
| ZeroBarat1 a răspuns:

La analize,trebuie sa fi perfect sanatos,aici nu merge cu ocolisuri,ori esti sanatos,ai cale libera,daca nu,nu poti intra,sunt multi care au avut probleme mari si la ochi,cicatrici,etc,si cand au ajuns la admitere, i-au mau verificat inca o data, si au vazut problemele pe care le au indivizii si i-au eliminat, aici e ori alba ori neagra, nu merge cu iarta-ma sau alte prostiiwinking

1 răspuns:
| Cece989y a răspuns:

Nu cred deoarece daca esti bun in ceea ce faci esti admis oricum.Bafta!;-)