| Lorykyk a întrebat:

as vrea sa joc intr-un film romanesc...ma puteti ajuta? Astept raspunsul vostru cat mai repede.

7 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Nu te pot ajuta, dar promit sa-mi cumpar bilet cand va aparea filmul.

| AndrusKanu a răspuns:

Nu ştiu ce să zic, e un vis de-al tău, dar cu voinţă poţi să reuşeşti.

Scuze dar trebuie să râd la întrebarea asta. rolling on the floor

| marry a răspuns:

Pai participa la un casting...succeswinking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

rolling on the floor ce usor este sa joci intr-un film romanesc uite acum as posta si eu vreau sa fiu actritaaaaaaaaa laughing nu poti sa te abtii sa nu razi scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.in doi scapati, trei fugiti. e bine? dar rol secundar.in rolul principal este silvester stallone.

| rebelutza4u a răspuns:

Daca ai talent participa la un casting...si cine stie poate vei reusi.big grin

| Bratila_Costi_1987 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar vreau si eu sa fiu actorrrrrr intr-un film