| Angie95 a întrebat:

as vrea sa stiu daca ce visezi noaptea se adevereste... va rog raspundeti-mi... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vasiledumitru a răspuns:

NU se adevereste, pentru ca visul e rezultatul activitatii creierului, creierul lucreaza si in timpul noptii si visul e ceea ce creierul se gandeste.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu! dovada? pai si eu am visat odata ca sunt milionar am o super masina, o super prietena langa mine, si castiga steaua semnifinala cu midelsbough! a doua zii) a pierdut steaua cu 4-2, am pierdut un milion la pariuri, s-a stricat dacia celor cu care am vazut meciul in plina strada, si m-a parasit si prietena fiindca am fact urat la gafa lui carlos, deci 1) visele nu se implinesc si 2) fotbalul te distruge!

| Artemisia a răspuns:

Pai eu nu prea cred! eu am visat anul trecut ca ma intalnesc cu robert pattinson si nici in ziua dea astazi nu ne-am mai intalnit!

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Ceea ce visezi este doar subconstientulwinking...asa ca stai flexoh go on...

>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`ti fa griji ca nu se adeverestelaughing. unele vise prevestesc cateodata ceva rau sau ceva bine...depinde ce visezi! :*

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Sa sti ca se intampla cate o data dar foarte rar

| Maddu a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie visez ceva si peste catva timp sunt exact in locul ala exact cu prietenii pe care-i visez ma intalnesc cu aceeasi persoana si am impresia ca am facut lucru ala a doua oara. ce-o fi asta?

| denisa_4116 a răspuns:

Eu nu prea visez.Rare ori...

| sfdshsnsa a răspuns:

Nu, sunt doar vise. Daca ai avut un cosmar, sau ceva ce nu ti-a placut cand te trezesti zici de 3x "cu noaptea a venit cu noaptea sa se duca" si te inchini.
Daca esti curioasa sa stii ce inseamna ce ai visat gasesti pe www.acvaria.ro ai acolo interpretare vise :)Oricum sunt doar niste superstitii
fundita? :X:X:X