| NPA a întrebat:

Credeti ca daca fac practica la un birou de arhitectura, am sanse sa trec examenul de desen tehnic de faculltatea de arhitectura? Mersi!

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Nu ajunge sa faci practica, trebuie sa faci pregatire serioasa la desen cu un profesor calificat, de preferabil un profesor universitar de la fac. de arhitectura.

| ATHOS a răspuns:

Daca stii desen tehnic cu certitudine vei lua examenul.
Sfatul meu este sa studiezi. Si stii de ce? pentru ca nu poti deveni un arhitect bun fara desen tehnic.
Bafta!

| eny_3034 a răspuns:

Pai sincer nu stiu ce sa iti raspund nu pierde speranta in tine isati ca vei reusi si eu sunt la arhitectura si din pacate fara examenul de mate nici sanse nu ai... bafta tie