| saresipiper a întrebat:

Cunoasteti vreo modalitate de a lucra online? Ce job-uri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| neludana2000 a răspuns:

448 Locuri de Munca (joburi) pentru acasa în Romania - 2021 ...www.jobradar24.ro › locuri-de-munca › acasa
Vezi toate locurile de munca (joburile) pentru acasa în Romania in acest moment. Intra sa le vezi si aplica imediat. _____Urgent! Locuri de muncă: Lucru de acasa - Ianuarie 2021 ...ro.jooble.org › Locuri de muncă › Lucru de acasa
Oferte noi pe post de Lucru de acasa. Angajatori de top. Un mod confortabil, gratuit și rapid de a-ți găsi job-ul printre cele 16.800+ oferte recente din România

36 răspunsuri:
| saresipiper explică (pentru Mosotti):

Sa nu ma pun eu sa-i fac o diagnoza ca nu mai termina dreptul..cand esti asa pornit pe oameni care nu ti-au facut nimic, nu te mai repara 5 doctori.
Eram sigur ca e zodie de pamant...
In fine

| Mosotti a răspuns (pentru saresipiper):

Cu zodiile e cam adevarat ca am verificat si da in realitate, cunosc 5 capricorni si toti sunt la fel de rai la suprafata, dar au suflet bun daca reusesti sa le intri la suflet!

| saresipiper explică (pentru Mosotti):

Nu merita efortul rolling on the floor cunosc si eu, culmea, ma apreciaza si au vrut mereu sa ne cunoastem mai bine, dar nu imi plac ei ca si caracter..prieteni si atat.

| Mosotti a răspuns (pentru saresipiper):

Varsatorii sunt okey am auzit, nu sunt la suprafata cum sunt adica nasoi.
Caracterul la capricorni e cam prost, toti cinci pe care-i stiu sunt asa, desi nu-s rude si nimic.

| saresipiper explică (pentru Mosotti):

Eu dun ce am vazut m-am inteles bine cu varsatori dar sunt f aroganti si ingamfati..si le place sa ironizeze.

| Mosotti a răspuns (pentru saresipiper):

Nu toti sunt asa!