| fana1fp a întrebat:

Buna Daca vreau sa devin actrita la ce liceu sa dau.Nu am liceu de arte. Ceva filo sau?

4 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Profil uman

| deadwillow a răspuns:

Cel mai sigur la uman,dar toata treaba asta cu talentul actoricesc il ai in tine, nu-l poti invata ( ehhhh, nici chiar de la mama natura nu il ai, e adevarat ca trebuie lucrat cu talentul, dar daca nu il i nu il ai si gata)

| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai daca aveai liceu de arte dadeai la Dinu Lipatti :d dar asa, poti da la filologie, profil uman happy

| ella2o a răspuns:

Daca nu ai liceu de arte si nu iti doresti/nu ai posibilitatea sa pleci din oras filologia se apropie cel mai mult de ce iti doresti tu. happy