Întrebare recomandată | 23denisag a întrebat:

Bună! Este cineva pe aici care a absolvit Facultatea de Biotehnologii și s-a angajat în domeniu? Am nevoie de mai multe detalii(ce face mai exact, orar de muncă)Mulțumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Chiar dacă cineva iți răspunde, e IRELEVANT pentru că jobul nu se numește "biotehnologii" ci... cum s-o fi numind el la un orar de OPT ore ca peste tot in țara asta.

și e și mai irelevant - tu de-abia ce-ai inceput bunătate de școală și peste 3-4 ani o fi ce-o fi ATUNCI nu acum

Știi ce zic?