| anonim_4396 a întrebat:

Buna eu sunt noua si nu stiu cum pot sa caut un prieten care stiu ca are TPU ma puteti ajuta
Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| TejuOvi09 a răspuns:

Buna,intrebi persoana care stii ca are TPU apoi il cauti acolo la casuta aia de sus.
Succes prietenowinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi.
http://www.tpu.ro/useri, tasezi numele de user al său în fereastra din dreapta și dai clic pe Caută.
Succes!
Pa, pa.

| 1Q a răspuns:

Dai acolo cauta cu ajutorul Facebookului sau cu ajutorul Yahoo atunci cand pui o intrebare iti apare intreaba un prieten si urmezi pasii de acolo
FUNDA( funda apare in dreapta reaspunsului si dai click pe ea)

| sublime89 a răspuns:

Intreaba-l ce nume de utilizator are si cauta-l la "utilizatori", scrie-i numele in casuta de sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Intri aici la http://www.tpu.ro/useri si-l cauti.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Energyboy a răspuns:

Sus este o casuta si scrii numele daca stii si ii trimiti o cerere de prietenie.

| cristy3991 a răspuns:

Intreaba-l ce nume are pe TPU.