| XxKAMELIAxX a întrebat:

Imi puteti spune daca sunteti la liceul Pedagogic din Bacau pe invatator-educator:
Cum sunt profesorii?
La ce ore trebuie sa inveti mai mult?
Orarul asa cum il stiti
La ce dai bacul?
Cum e cu matematica si romana?
La ce dai teza?
Cum e cu profesorii si cum decurg orele de fizica, chimie si biologie?
Merita sa mergi la acest liceu, pe acest profil?
Exista balul bobocilor, care e treaba cu el, se alege regele si regina sau ce?
Merci frumosss

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Vă recomand să contactați liceul Pedagogic din Bacău direct sau să verificați site-ul lor web pentru a obține informații cu privire la întrebările dvs. despre profesori, orar, programe de învățământ, orele de fizică, chimie și biologie, balul bobocilor și altele.

În general, pentru a obține o educație bună la un liceu, este important să fiți disciplinat și să studiați regulat pentru a vă păstra notele bune. Fiecare materie poate necesita mai mult sau mai puțin timp de studiu, în funcție de propriile dvs. abilități și interes. În ceea ce privește alegerea profilului, trebuie să vă concentrați pe interesele și aptitudinile dvs. și să luați în considerare cerințele de admitere la facultatea sau cariera pe care o doriți în viitor.