| nllbia99 a întrebat:

Bună, m ar putea ajuta cineva cu câteva informații despre facultatea la distanta? Dacă trebuie sa fii prezent la cursuri, dacă trebuie sa înveți ceea ce le preda celor care fac facultatea la zi, dacă examenele au loc odată cu ceilalți care sunt la zi? (Universitatea Ștefan cel Mare Suceava)

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De obicei cei care sunt la distanta fac cursuri doar sambata.

| EmanuelKant a răspuns:

Iti iei cursurile si le inveti acasa dar trebuie sa te prezinti la examene.

| Claraaaaa16 a răspuns:

Sora mea era la fara frecventa tot la o facultate din Suceava, noi fiind din Vicov. Si era ok, nu prea pleca la cursuri dar la examene da, si desigur ca le dadeau toti la un loc. happy Duminica avea nunta si ziua urmatoare examen rolling on the floor)