| Rocky1234 a întrebat:

Buna,nu ma pot hotari,vreau sa ma duc pe un profil de stiinte ale naturii sau protectia mediului,vreau sa va spun ca la matematica si fizica sunt mediu dar la biologie si chimie ma descurc, ce credeti sa ma duc la protectia mediului pentru ca voi face mai putine ore de mate si fizica? Ce avantaje am de la fiecare profil sa stiu pentru ce sa continui?

1 răspuns:
| maria6 a răspuns:

Poti sa te transferi dupa un an, daca vei constata ca nu iti place.