| AndySpino a întrebat:

Buna seara, am mai lucrat in trecut cu o agentie de ocupare locuri de munca in USA, care se ocupa doar cu firmele de mutari mobila. Si am vazut ca esti si o agentie din Romania, Mike's Agency se numeste, si vreau sa stiu daca cineva a mai colaborat cu ei si daca sunt seriosi. Multumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa apelezi la aceeasi agentie cu care ai lucrat deja in trecut, ca ai deja un istoric la ei si poti oricand sa iei job prin ei.

La agentia mentionata de tine Mike's Agency, nu vad decat 5 reviuri, toate din 2020 cand au deschis ei firma in tara, asadar sunt reviuri platite si false, nu adevarate.
Judeca si singur:
https://eworkandtravel.com/ro/agencies/mikes-agency-srl