| anonim_4396 a întrebat:

Locuiesc intr-un mic orășel in care sunt si student.
Mai am doi ani și termin facultatea. După ce o sa imi termin studiile, sigur ma voi muta într-un oraș mare unde o sa ma simt mult mai bine si o sa am mult mai multe posibilitati de dezvoltare si nu numai.
De putin timp ma gandesc serios sa imi iau transferul de la facultate si sa imi îndeplinesc visul mai repede.
Deci pot pleca in vara anului 2019 si sa imi iau transferul de la facultate sau sa plec in vara anului 2021 cand o sa termin facultatea.
Imi doresc mult sa plec cât mai repede de aici dar nu stiu ce sa fac...
Ce ma sfătuiți sa aleg?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce ma sfătuiți sa aleg?"

ce alt oraș?

| ziftode a răspuns:

In ce oras esti
la ce facultate esti
ce iti doresti exact de un oras mare
ai si alte preferinte decat Biuciurestiu' care e CEL MAI MARE din parcare, asta, tara

etc.
... da mai multe informatii