| Derkes a întrebat:

Bună seara! Merita sa fac uber 12 ore zilnic fără nici o zi liberă pe săptămână? Bănuiesc ca la 8 ore nu e rentabil.

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și cât crezi că o să reziști cu programul ăsta?

| ReddY25 a răspuns:

Hmm,da

| ioana748 a răspuns:

Ei, o sa ai zile si zile. Nu vei putea tine pasul cu acest program mai mult de cateva zile.
Depinde de fiecare cum se organizează si ce sanse are.
Tu nu mai intreba si ia ti sansa ta, poate o sa fie rezonabil pentru tine Intr un program normal totusi.
Multa bafta,

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Tu decizi dacă merită.
Până la urmă, trebuie să îți mai trăiești și viața, nu doar să muncești ca sclavul.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

O să ai o viata foarte monotona, lucrezi vi acasa te culci si tot asa mananci pe graba cine stie din ce bodegă, faci toxiinfectiia limentare, toti idiotii prin trafic si in uber, nu o sa iti mai traiesti viata deloc si oricat de mult iti place condusul o sa te saturi de tot ce tine de el in maxim 3 luni, si programul 7/7 nu merge 5/7 da merge bine sau uber noaptea ca se plateste nu stiu cat 150% 200%( nu sunt sigur cat e )