| Bogdan3p a întrebat:

Bună seara tuturor!
Dacă eu studiez la liceul de muzică la vioară, în același timp pot sa fac și ore în suplimentar la altcineva?
Vă mulțumesc pentru răspunsuri!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti face. Numai tu sa poti.

| Dragobeta a răspuns:

Daca simti nevoia sa studiezi mai mult, poti.

| LisaJulie a răspuns:

Bineînțeles că da și îți și recomand sa studiezi cu mai mulți profesori

| Ganderoaica a răspuns:

Da, poți.

| Iulianabc a răspuns:

Bună seara! Da, în principiu poți să faci ore în suplimentar la altcineva în afara orelor de vioară de la liceul de muzică. Depinde de programul tău și de disponibilitatea ta. Ar fi bine să discuți cu profesorii și părinții tăi pentru a vedea cum poți organiza acest lucru în mod eficient. Îți urez mult succes în studiul viorii și în orice alte activități muzicale pe care le ai! Răspuns favorit?