| Cleopatra85 a întrebat:

Va rog sa ma iertati pentru deranj. As dori sa va cer ajutorul in legatura cu un job part-time de preferabil dimineata. Daca stiti pe cjneva care ma poate ajuta v-as fi recunoascatoare. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Toti te intreaba orasul,nu si domeniul preferat,varsta,dar,nimeni nu iti zice ca pe TPU nu o sa gasesti de munca,altfel toti te vor trimite la videochatrolling on the floor
Nu stiu nici cati ani ai,dar, la o mica plimbare prin orasul tau, sau un search pe google, o sa gasesti deja angajatori care si-au postat disponibilitatea de a angaja...Dar, din noulaughing
nu pe TPUwinking

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orașul?

| De3ox a răspuns:

În ce oraș preferi?

| shrink a răspuns:

In ce localitate?

| Cleopatra85 explică:

In Iasi